Informacje dla nabywców

Kocięta opuszczają hodowlę w wieku min. 14 tygodni.

Opcja kotka "na kolanka" (bez praw hodowlanych) - kotek nie przeznaczony do rozmnażania, jest po zabiegu kastracji/sterylizacji. Może uczestniczyć w wystawach jako kastrat.
Opcja kotka "hodowlano-wystawowa" (z prawami hodowlanymi) - kotek przeznaczony do rozmnażania oraz uczestnictwa w wystawach.

Kocięta są odrobaczone i zaszczepione wg kalendarza szczepień (odrabaczenie min. 3-krotne; szczepienie 2-krotne) oraz są zaczipowane.

Wszystkie maluchy i ich nowi właściciele otrzymują od nas:

  • 5-pokoleniowy rodowód PZF
  • książeczkę zdrowia zawierającą wszelkie informacje dot. szczepień, odrobaczeń kociaka oraz wklejkę z numerem chip'a
  • z nowym właścicielem kota spisujemy umowę kupna-sprzedaży
  • nowy właściciel otrzymuje cesję z polisy ubezpieczenia kota TU Europa SA oraz bogatą wyprawkę, która dla każdego miotu będzie prezentowana wraz z narodzinami kociąt.

W dniu wydania kotka z hodowli w obecności nabywcy i hodowcy, zostanie sprawdzony numer chipa kotka czytnikiem mikroczipów w celu ostatecznego potwierdzenia zgodności z dokumentacją, którą otrzymuje nowy właściciel kotka.

Na prośbę Kupującego przed wydaniem kociaka istnieje możliwość wykonania dodatkowych badań (Nabywca pokrywa koszt badań).

Kocięta od dnia narodzin wychowują się z nami i innymi zwierzętami, nie są izolowane, przyzwyczajamy je do kontaktu z innymi kotami, psem oraz obcymi ludźmi. Każdego dnia uczestniczą w naszym codziennym życiu, staramy się, aby ich socjalizacja po opuszczeniu hodowli była odpowiednia i nowy właściciel nie miał problemu z "dzikim kociakiem". W momencie opuszczenia hodowli każdy maluch potrafi samodzielnie jeść: mokrą karmę, suchą karmę oraz mięso-barf i surowe mięsko, potrafią korzystać z kuwety i są w pełni gotowe do zmiany domku.

NIE SPRZEDAJEMY KOCIĄT
BEZ RODOWODU!!!!

Aktualizacje: BŁĘKIT OKA
CMS by Quick.Cms | Projekt i wykonanie: DISEGNO STUDIO & BAKALLAND Siberians | All rights reserved! 2016/2017